Kontaktne osebe

Za vas smo dosegljivi osebno (glej uradne ure), po telefonu (glej uradne ure) ali pa preko elektronske pošte.

SLUŽBA TELEFONSKA ŠTEVILKA IME IN PRIIMEK ELEKTRONSKI NASLOV
SIPRO d.o.o.  03 71-21-360
 03 71-21-361
 Fax.: 03/71-21-362
 info@sipro.si
Svetovalec  03 71-21-361 Odon Simonič  odon.simonic@sipro.si
Direktor  03 71-21-360 Brane Teršek  brane.tersek@sipro.si
Poslovna sekretarka  03 71-21-364 Maja Šelekar  tajnistvo@sipro.si
Vodja fin. rač. službe  03 71-21-370 Irena Korun  irena.korun@sipro.si
Knjigovodkinja  03 71-21-370 Renata Jelenko  renata.jelenko@sipro.si
 03 71-21-377 Laura Ropret  laura.ropret@sipro.si
Saldokontistka  03 71-21-376 Barbara Bizjak  barbara.bizjak@sipro.si
Finančna korespondentka  03 71-21-375 Simona Simonič  simona.simonic@sipro.si
Pravna služba  03 71-21-373 Marija Pušnik  marija.pusnik@sipro.si
Upravnik  03 71-21-372
 041 688-091
Zdravko Lesjak  zdravko.lesjak@sipro.si
 03 71-21-363
 031 688 090
Robert Tisel  robert.tisel@sipro.si
 03 71-21-374
 041 688 090
Bojana Hriberšek  bojana.hribersek@sipro.si
 03 71-21-382
 041 697 326
Natalija Krašovic  natalija.krasovic@sipro.si
Vodja toplotne oskrbe  041 667 587 Karl Kolar  karli.kolar@sipro.si
Kotlovnica Žalec  031 383 670 Milan Klanjšček  kotlovnica@sipro.si
 041 570 162 Vilko Klokočovnik  kotlovnica@sipro.si

Informacije

Če:

– vam vaše stanovanje ne služi več kot nekoč,
– želite pomoč pri vzdrževalnih delih v vašem stanovanju;
– želite informacije glede obračuna stroškov;
– želite nasvet naše pravne službe;

nas lahko obiščete v času uradnih ur v naših prostorih na Pečnikovi ulici 1 v Žalcu.

Vašega obiska bomo vedno veseli!